náš tým

jak nás vidí zbytek týmu a my to vzaly za své: 

anet

kdo neměl zrzku, neví, co je láska. a co, že nejsem opravdová zrzka. jsem láska. dlouhé horské výpravy bez cíle, jídlo, kávu a víno milující ledoborec vynikající v silových dovednostech (kdo by šel pro 36 litrů mléka dvakrát?) a byrokratických příjemnostech. 

nejraději žasnu nad tím, jak vám u nás rostou děti.

gabriela

milující žena, máma, sestra, přítel. vrba. kávomil, estet. snílek. milovník přírody s nutkavou potřebou se někam pohnout. chci všechno, nestíhám nic. tak trochu svobodomyslný rebel, svým vlastním chaosem jdoucí za osobním rozvojem s hlavou děravou.

na své práci miluji různorodost. tanec v kuchyni, za barem, za oponou i kličkování mezi dětmi. baví mě hledat klid v ruchu, baví mě skrze les poznávat sebe, přátele i vás.

songe

nadšený kávomil milující tanec, divadlo, slam, lyžování, pečení. miluju, když se nezastavím, když můžu tvořit a růst. vynikám ve falešném zpěvu, autentickém překládání songů, myšlenkovém i pracovním chaosu. neumím mrkat jedním okem a mám obrovské srdce! 

zuzanka

jsem chemik duhonošec, jsem jejich slunce a budoucí jogínka. miluji moře, hory, sníh a pouště. opustila jsem laboratoř, abych došla až sem. za barvami, za vůněmi, za kávou. 

lucie

prvotřídní umělec a barista. den, který je pro ostatní 'den blbec', je mou denní rutinou, ale umím s tím žít. sarkasmus je mé druhé jméno a většinou nemyslím nic vážně. úsměv mám však vždy úpřímnej. mistr trapasů a pantomimy a to mě dělá boží. jsem svá a ony mě za to milují.

stibi

máma od dvou rodin. své a té lesní.  jen těžko najdete tak milujícího, štědrého a přejícího člověka plného šroubků a matiček. rozhodí mě jen dveře od auta a jsem pro každou srandu. jsem boss celé kuchyně, správce pořádku, dohlížím na morálku, dobrou náladu a plná bříška, udržuji je při zdraví a odolnosti svým zázvorovým elixírem.

sárča

zasněná, usměvavá, spolehlivá zlatovláska, neodolám hummusu a dobré knížce. miluju přírodu, hory, pejsky, děti a brzy ze mě bude 'pančelka' snů.

zuzanka

dělám jim to krásný a symetrický. jsem tu, když jim hoří za zadkem nebo jsou psychicky na dně. když jsem na dně já, jsou tu ony a jejich boží dorty. jsem chodící sarkasmus a zároveň hroznej cíťa. miluju chodit po horách, tvořit, propojovat se s přírodou a vést hluboké rozhovory. nejvíc ale miluju chodit si do lesa hlavně pro milovanou společnost, energii, pochopení a naše společné souznění.

verča

upřímné srdce a kouzelný úsměv. odpoledne s vogue a  francouzština mě dělá šťastnou, ale nejšťastnější jsem ve chvíli, kdy mám v jedné ruce kávu, v druhé dort.

anetka

ráda pobíhám po lese a horách, všemu se směju a trochu si tančím i když to vůbec neumím. miluju psy, léto a dobrodrůžo. a taky pivo. pěstuju rostliny a jsem tak trochu zmatkař. káva je mou novou vášní. 

viky


katy

blanka

anet no.3

amélie

skoro jsem se tu narodila, takže o lese něco vím. nic mi neunikne. dřív jsem dětem tak trochu ohrožovala život, občas vám něco vylila do klína. dnes jsou se mnou v bezpečí  a stávám se plnohodnotnou posilou. jo a taky mám ráda špagety, malování a plyšáky. .

lilien

snílek a kreativec. beru své poslání rozvoje vašich dětí zodpovědně a vážně. viz má obrázková a omalovánková galerie. mám teď sice jiné dětské radosti a starosti, lásku a školu, ale taky hlavu plnou nápadů a plánů. přichází ve chvíli, kdy usínám. ve chvíli, kdy je vidím skrze zavřená víčka.